Konferencja „Wartość ukryta w formie – dlaczego warto zadbać o własność intelektualną firmy”

 

 

Czy twoja firma stworzyła świetny wzór przemysłowy mebla, butów, ubrań czy pięknego opakowania na kosmetyki? Zacząłeś taki produkt z sukcesem sprzedawać i nagle widzisz identyczny wzór u konkurencji?

Kwestie ochrony wzornictwa w firmie działającej na konkurencyjnym rynku stanowią jedno z ważniejszych  zagadnień w obszarze problematyki własności intelektualnej.

Konferencja „Wartość ukryta w formie– dlaczego warto zadbać o własność intelektualną w firmie”, która odbędzie się 27 września 2012 roku w Krakowie, w hotelu Sympozjum, przy ul. Kobierzyńskiej 47  ma na celu przybliżenie tej tematyki.

Wśród mówców znajdą się najlepsi eksperci z dziedziny ochrony własności intelektualnej: prawnicy, projektanci, przedsiębiorcy oraz przedstawiciele instytucji otoczenia biznesu.  Przedstawią te problemy z różnych punktów widzenia, wskażą na najczęstsze błędy popełniane przez przedsiębiorców, zaprezentują nowe rozwiązania wspierające rozwój wzornictwa i wykorzystania go jako głównego atutu firmy oraz odpowiedzą na pytania uczestników.

Honorowy patronat nad konferencją objęła pani dr Alicja Adamczak, Prezes Urzędu Patentowego RP. Zapraszamy do udziału!

 

Do pobrania:

1. Formularz zgłoszenia

2. Program konferencji