Kontakt

Stowarzyszenie „Samorządowe Centrum Przedsiębiorczości i Rozwoju” w Suchej Beskidzkiej

34-200 Sucha Beskidzka
ul. Mickiewicza 175

Tel.: +48 (33) 874-11-03

 

Masz pytanie – wypełnij formularz.

    Sekretariat

    Ewelina Sikora

    E-mail: e.sikora@funduszemalopolska.pl

    Tel.: +48 (33) 874-11-03

    E-mail: sekretariat@funduszemalopolska.pl

     

    Księgowość
    Halina Zielonka
    – Główna Księgowa
    E-mail: gksiegowa@centrump-sucha.pl 

    Magdalena Piwowarczyk – Specjalista ds. finansowych / Księgowa
    E-mail: m.piwowarczyk@funduszemalopolska.pl

    Fundusz pożyczkowy „SKAWA+”

    Monika Marek – Specjalista ds. finansowych
    Tel.: +48 (33) 874-11-03
    E-mail: m.marek@funduszemalopolska.pl

    Klaudia Młodzianowska – Asystent Funduszy Pożyczkowych 
    Tel.: +48 (33) 874-11-03 Kom.: +48 506-254-080
    E-mail.: k.mlodzianowska@funduszemalopolska.pl

    Małgorzata Pyclik- Sikora – Specjalista ds. księgowo- kadrowych oraz windykacji Funduszu Pożyczkowego NMP
    Tel.: +48 (33) 874-11-03 Kom.: +48 502 116 291
    E-mail: m.p-sikora@funduszemalopolska.pl

    Dorota Augustyn – Specjalista ds. finansowych
    Tel.: +48 (33) 874-11-03 Kom.: 48 506-254-080
    E-mail: d.augustyn@funduszemalopolska.pl

    Fundusz pożyczkowy „Małopolska Południowo – Zachodnia”

    Michał Stasik – Manager ds. projektów finansowych i pomocowych
    Kom.: +48 501-609-564
    E-mail: m.stasik@funduszemalopolska.pl

    Dorota Augustyn – Specjalista ds. finansowych
    Kom.: +48 506-254-080
    E-mail: d.augustyn@funduszemalopolska.pl

    Agnieszka Polak – Specjalista ds. finansowych
    Kom.: +48 501-609-564
    E-mail.: a.grabiec@funduszemalopolska.pl

    Justyna Głuc – Specjalista ds. monitoringu i windykacji
    Kom.: +48 501-609-564
    E-mail.: j.gluc@funduszemalopolska.pl

    Marta Talik – Specjalista ds. finansowych
    Kom.: +48 501-609-564
    E-mail.: m.talik@funduszemalopolska.pl

    Klaudia Młodzianowska – Asystent Funduszy Pożyczkowych 
    Kom.: +48 506-254-080
    E-mail.: k.mlodzianowska@funduszemalopolska.pl

     

     

    Inspektor Ochrony Danych

    Magdalena Piwowarczyk
    e-mail: iod@funduszemalopolska.pl
    adres pocztowy:
    Inspektor Ochrony Danych Osobowych
    Stowarzyszenie „Samorządowe Centrum Przedsiębiorczości i Rozwoju” w Suchej Beskidzkiej
    ul. Mickiewicza 175
    34-200 Sucha Beskidzka