Rozpoczęto VI NABÓR do projekty „Zostań Podhalańskim Przedsiębiorcą II” DOTACJA BEZZWROTNA

Już od 16 listopada 2018 roku zapraszamy Państwa do składania formularzy rekrutacyjnych w ramach VI naboru projektu „Zostań Podhalańskim Przedsiębiorcą II”. Nabór potrwa do 03 grudnia 2018 r.
Złóż wniosek i to właśnie TY zgarnij bezzwrotnego dofinansowania w wysokości 27.000 zł na uruchomienie własnej firmy !!!

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentami rekrutacyjnymi dostępnymi na stronie projektu www.podhalanskiprzedsiebiorca.pl
Projekt „Zostań Podhalańskim Przedsiębiorcą II” realizowany w ramach Poddziałania 8.3.1 Wsparcie na zakładanie działalności gospodarczej w formie dotacji Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego – Regionalny Program Operacyjny Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020; 8 Oś Priorytetowa Rynek pracy, Działanie 8.3 Wsparcie na zakładanie działalności gospodarczej, Poddziałanie 8.3.1 Wsparcie na zakładanie działalności gospodarczej w formie dotacji.

« wróć do listy newsów